fbpx

Elider 2. İftarında Sektör Bileşenlerini Bir Araya Getirdi

ELİDER – Elektronik Ticaret Derneği,  Sipay iş birliğiyle bu yıl ikinci kez düzenlenen iftar organizasyonuna ev sahipliği yaptı. Yüksek katılımla gerçekleşen etkinlikte, sektörün önde gelen isimleri bir araya geldi. Etkinliğin açılış konuşmasını yapan ELİDER – Elektronik Ticaret Derneği, Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Darbay; Katılımcılara teşekkürlerini ilettikten sonra, etkinliğe katılamayan, Hasan Önal, Mehmet Kayış gibi önemli isimlerin de selamını konuklara iletti. Başkan konuşmasının devamında etkinliğin bugün yapılmasında 12 Nisan 1993 Türkiye’de İnternet’in doğum günü olan anlamlı bu tarihin etkili olduğunu söyledi. Ayrıca konuşmasında Türkiye’de ”internetin babası” olarak bilinen Mustafa Akgül’ü de anmayı unutmadı.

Etkinlikte, E-Ticaret İşveren Sendikası e-Tis Genel Başkanı Erdem Yanık , TÜBİFED Bilişim Dernekleri Federasyonu Başkanı Necmettin KIRIK , Sakarya Bilişim Sektörü Derneği Başkanı Nahit GÖK, EDER E-ticaret Alt Yapıcıları Derneği Başkanı Bahadır Kemal Gülcan  gibi önemli isimlerin yanı sıra sektör bileşenlerinin Kargo şirketleri, altyapı sağlayıcıları, Yazılım şirketleri, Ajanslar ve Profesyoneller yer aldı.

Etkinlikte, e-ticaret sektörüyle ilgili etbis verileri ve sektörün geleceğine ilişkin değerlendirmeler yapıldı. Katılımcılar, sektördeki güncel konular hakkında da fikir alışverişinde bulundular. ELİDER, sektörün geneline ilişkin konuların işleneceği etkinlikleri düzenlemeye devam edeceğini söyledi.

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteriyorsanız, ELİDER’in faaliyetlerini takip etmekte fayda var.

 

 

ELİDER - Elektronik Ticaret Derneği, Sipay, Fehmi Darbay, Sinan Eryiğit, M.Levent Elmas, Hakan Cırcır, Cahit Cihat Yıldırım, Batuhan OTLU

elider e ticaret derneği iftarı

elider e ticaret derneği iftarı

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir